ahi_mesut_koltuk_yikama_onceahi_mesut_koltuk_yikama_sonraahi_mesut_koltuk_yikama

AHİ MESUT KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Ahi Mesut ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Ahi Mesut Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Ahi Mesut Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ahi Mesut koltuk yıkama, koltuk yıkama Ahi Mesut, Ahi Mesut koltuk temizliği, koltuk temizliği Ahi Mesut, Ahi Mesut da koltuk yıkama, koltuk yıkama Ahi Mesut da, Ahi Mesut da koltuk temizliği, koltuk temizliği Ahi Mesut da, AHİ MESUT KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AHİ MESUT, AHİ MESUT KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AHİ MESUT, AHİ MESUTDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AHİ MESUTDA, AHİ MESUTDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AHİ MESUT DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 274011Toplam Ziyaretçi:
  • 37Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: