aydınlıkevler_koltuk_yikama aydınlıkevler_koltuk_yikama_once aydınlıkevler_koltuk_yikama_sonra

AYDINLIKEVLER KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Aydınlıkevler ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Aydınlıkevler Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Aydınlıkevler Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Aydınlıkevler koltuk yıkama, koltuk yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler koltuk temizliği, koltuk temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler da koltuk yıkama, koltuk yıkama Aydınlıkevler da, Aydınlıkevler da koltuk temizliği, koltuk temizliği Aydınlıkevler da, AYDINLIKEVLER KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLERDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA AYDINLIKEVLERDA, AYDINLIKEVLERDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ AYDINLIKEVLER DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 254390Toplam Ziyaretçi:
  • 45Dün:
  • 80Bugün:
  • 0Şu anda online: