altınpark_hali_yikamaaltınpark_halı_yıkama_servisi Altınpark Halı Yıkama :

Ankara Halı Yıkama olarak Altınpark mahallesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis   ağamıza Altınpark halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Altınpark   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Altınpark Koltuk Yıkama, Altınpark Yorgan Yıkama   ve Altınpark Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu   hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla   verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle   irtibata geçmesi yeterlidir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı aldığımız andan itibaren garanti   kapsamındadır.   Halılarınız önce merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla   birlikte kayıt edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde   birikmiş halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar   özelliklerine göre ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır   ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca   dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5   dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan   halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir.   Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol   elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için   askıya asılır. Kurumuş olan halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve   burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır.   Bütün bu işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü   sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Google de daha kolay bulmak için:

Altınpark halı yıkama, Altınpark halı yıkama, halı yıkama Altınpark, halı   yıkama Altınpark, Altınparkde halı yıkama, halı yıkama Altınparkde, ALTINPARK   HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ALTINPARK, ALTINPARK DE HALI YIKAMA, olarak   bulabilirsiniz.

 

  • 135309Toplam Ziyaretçi:
  • 98Dün:
  • 4Bugün:
  • 0Şu anda online: