alacaatlı_koltuk_yikama_oncealacaatlı_koltuk_yikama_sonraalacaatlı_koltuk_yikama  

ALACAATLI KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Alacaatlı ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Alacaatlı Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Alacaatlı Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Alacaatlı koltuk yıkama, koltuk yıkama Alacaatlı, Alacaatlı koltuk temizliği, koltuk temizliği Alacaatlı, Alacaatlı da koltuk yıkama, koltuk yıkama Alacaatlı da, Alacaatlı da koltuk temizliği, koltuk temizliği Alacaatlı da, ALACAATLI KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALACAATLI, ALACAATLI KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALACAATLI, ALACAATLIDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALACAATLIDA, ALACAATLIDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALACAATLI DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 254388Toplam Ziyaretçi:
  • 45Dün:
  • 78Bugün:
  • 1Şu anda online: