ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
ahiler_yorgan_yikamaahiler_battaniye_yikamaahiler_yorgan_yikama_makinasi

AHİLER YORGAN YIKAMA :

Ahiler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Yorgan Yıkama olarak servis ağamıza Ahiler Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Ahiler Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Ahiler Yorgan Yıkama, Ahiler Yorgan Yıkama ve Ahiler Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Ahiler Yorgan yıkama, Ahiler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahiler, Yorgan yıkama Ahiler, Ahiler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahiler de, AHİLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİLER, AHİLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİLERDE yazarak bulabilirsiniz.

  • 270928Toplam Ziyaretçi:
  • 69Dün:
  • 20Bugün:
  • 0Şu anda online: