ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.

AŞAĞI YURTCU YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Aşağı Yurtcu mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aşağı Yurtcu Yorgan yıkama, Aşağı Yurtcu Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aşağı Yurtcu, Yorgan yıkama Aşağı Yurtcu, Aşağı Yurtcu da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aşağı Yurtcu da, AŞAĞI YURTCU YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AŞAĞI YURTCU, AŞAĞI YURTCU DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AŞAĞI YURTCU DA yazarak bulabilirsiniz. Aşağı Yurtcu battaniye yıkama, battaniye yıkama Aşağı Yurtcu, Aşağı Yurtcu battaniye temizliği, battaniye temizliği Aşağı Yurtcu, Aşağı Yurtcu yorgan yıkama, yorgan yıkama Aşağı Yurtcu, Aşağı Yurtcu yorgan temizliği, yorgan temizliği Aşağı Yurtcu, Aşağı Yurtcu da battaniye yıkama, Aşağı Yurtcu da battaniye temizliği, Aşağı Yurtcu da yorgan yıkama, Aşağı Yurtcu da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 270932Toplam Ziyaretçi:
  • 69Dün:
  • 24Bugün:
  • 0Şu anda online: