bahçelievler_koltuk_yikama bahçelievler_koltuk_yikama_once bahçelievler_koltuk_yikama_sonra

BAHÇELİEVLER KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Bahçelievler ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Bahçelievler Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Bahçelievler Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Bahçelievler koltuk yıkama, koltuk yıkama Bahçelievler, Bahçelievler koltuk temizliği, koltuk temizliği Bahçelievler, Bahçelievler da koltuk yıkama, koltuk yıkama Bahçelievler da, Bahçelievler da koltuk temizliği, koltuk temizliği Bahçelievler da, BAHÇELİEVLER KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLERDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAHÇELİEVLERDA, BAHÇELİEVLERDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAHÇELİEVLER DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 274011Toplam Ziyaretçi:
  • 136Dün:
  • 37Bugün:
  • 1Şu anda online: