çiçekli_yorgan_yikamaçiçekli_battaniye_yikamaçiçekli_yorgan_yikama_makinasi ÇİÇEKLİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çiçekli mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çiçekli Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çiçekli, Çiçekli de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çiçekli de, ÇİÇEKLİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇİÇEKLİ, ÇİÇEKLİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇİÇEKLİ DE, Çiçekli battaniye yıkama, battaniye yıkama Çiçekli, Çiçekli battaniye temizliği, battaniye temizliği Çiçekli, Çiçekli yorgan temizliği, yorgan temizliği Çiçekli, Çiçekli de battaniye yıkama, Çiçekli da battaniye temizliği, Çiçekli de yorgan yıkama, Çiçekli de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 274011Toplam Ziyaretçi:
  • 37Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: