çiğiltepe_yorgan_yikamaçiğiltepe_battaniye_yikamaçiğiltepe_yorgan_yikama_makinasi ÇİĞİLTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çiğiltepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çiğiltepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çiğiltepe, Çiğiltepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çiğiltepe de, ÇİĞİLTEPE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇİĞİLTEPE, ÇİĞİLTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇİĞİLTEPE DE, Çiğiltepe battaniye yıkama, battaniye yıkama Çiğiltepe, Çiğiltepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Çiğiltepe, Çiğiltepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Çiğiltepe, Çiğiltepe de battaniye yıkama, Çiğiltepe da battaniye temizliği, Çiğiltepe de yorgan yıkama, Çiğiltepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 270838Toplam Ziyaretçi:
  • 98Dün:
  • 51Bugün:
  • 0Şu anda online: