demirlibahçe_koltuk_yikamademirlibahçe_koltuk_yikama_oncedemirlibahçe_koltuk_yikama_sonra

DEMİRLİBAHÇE KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Demirlibahçe ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Demirlibahçe Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Demirlibahçe Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Demirlibahçe koltuk yıkama, koltuk yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe koltuk temizliği, koltuk temizliği Demirlibahçe, Demirlibahçe da koltuk yıkama, koltuk yıkama Demirlibahçe da, Demirlibahçe da koltuk temizliği, koltuk temizliği Demirlibahçe da, DEMİRLİBAHÇE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇE KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇEDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA DEMİRLİBAHÇEDA, DEMİRLİBAHÇEDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ DEMİRLİBAHÇE DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 274010Toplam Ziyaretçi:
  • 136Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: