dikmen_koltuk_yikama dikmen_koltuk_yikama_once dikmen_koltuk_yikama_sonra

DİKMEN KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Dikmen ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Dikmen Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Dikmen Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Dikmen koltuk yıkama, koltuk yıkama Dikmen, Dikmen koltuk temizliği, koltuk temizliği Dikmen, Dikmen da koltuk yıkama, koltuk yıkama Dikmen da, Dikmen da koltuk temizliği, koltuk temizliği Dikmen da, DİKMEN KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA DİKMEN, DİKMEN KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ DİKMEN, DİKMENDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA DİKMENDA, DİKMENDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ DİKMEN DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 272740Toplam Ziyaretçi:
  • 58Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Şu anda online: