GÜZELKAYA  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güzelkaya Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güzelkaya Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Güzelkaya Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzelkaya, Güzelkaya Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzelkaya, Güzelkaya de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzelkaya de, Güzelkaya de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzelkaya de, GÜZELKAYA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELKAYA, GÜZELKAYA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA, GÜZELKAYADE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELKAYADE, GÜZELKAYADE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA DE, Güzelkaya Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzelkaya, Güzelkaya Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzelkaya, Güzelkaya de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzelkaya de, Güzelkaya de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzelkaya de, GÜZELKAYA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELKAYA, GÜZELKAYA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA, GÜZELKAYA DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELKAYA DE, GÜZELKAYA DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELKAYA DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 272739Toplam Ziyaretçi:
  • 58Dün:
  • 15Bugün:
  • 0Şu anda online: