kamil_ocak_hali_yikamakamil_ocak_halı_yikama_servisi Kamil Ocak Halı Yıkama :

Kamil Ocak mahallesindeki müşterilerimizden gelen   yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Halı Yıkama olarak servis   ağamıza Kamil Ocak halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Kamil Ocak Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Kamil   Ocak Koltuk Yıkama, Kamil Ocak Yorgan Yıkama ve Kamil Ocak Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla   verilmektedir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz :

Aradığınız andan itibaren   ortalama bir saat içerisinde adresinize servis araclarımız ulaşır ve makbuz   karşılığı halılarınızı teslim alırız. Halılarınızı   teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti   kapsamındadır. Halılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet   kontrollü yapıldıktan sonra etiketlenir ve aynı günün sonunda fabrikamıza   yollanılır. Ertesi mesai günü içerisinde halılar özelliklerine göre seçilir   ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel   antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı   yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca   yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve   sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan   halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar   tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterilerimizden   randevu alınıp halılarını servise çıkartılır. Bütün bu işlemler hava   şartlarını da göz önüne alınarak ortalama 3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…   Servislerimiz   ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Kamil Ocak halı yıkama, kamil ocak   halı yıkama, halı yıkama Kamil Ocak, halı yıkama kamil ocak, Kamil Ocak da   halı yıkama, halı yıkama Kamil Ocak da, KAMİL OCAK HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KAMİL   OCAK, KAMİL OCAK DA HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KAMİL OCAKDA yazarak bulabilirsiniz.

  • 270929Toplam Ziyaretçi:
  • 69Dün:
  • 21Bugün:
  • 0Şu anda online: