mamak_koltuk_yikama mamak_koltuk_yikama_once mamak_koltuk_yikama_sonra 

 

 

MAMAK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Mamak ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Mamak Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Mamak Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Mamak koltuk yıkama, koltuk yıkama Mamak, Mamak koltuk temizliği, koltuk temizliği Mamak, Mamak da koltuk yıkama, koltuk yıkama Mamak da, Mamak da koltuk temizliği, koltuk temizliği Mamak da, MAMAK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA MAMAK, MAMAK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ MAMAK, MAMAKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA MAMAKDA, MAMAKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ MAMAK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 270929Toplam Ziyaretçi:
  • 69Dün:
  • 21Bugün:
  • 1Şu anda online: