seyfi_demirsoy_yorgan_yikamaseyfi_demirsoy_battaniye_yikamaseyfi_demirsoy_yorgan_yikama_makinasi SEYFİ DEMİRSOY YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Seyfi Demirsoy ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Seyfi Demirsoy Yorgan yıkama, Seyfi Demirsoy Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Seyfi Demirsoy, Yorgan yıkama Seyfi Demirsoy, Seyfi Demirsoy da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Seyfi Demirsoy da, SEYFİ DEMİRSOY YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SEYFİ DEMİRSOY, SEYFİ DEMİRSOY DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SEYFİ DEMİRSOY DA yazarak bulabilirsiniz. Seyfi Demirsoy battaniye yıkama, battaniye yıkama Seyfi Demirsoy, Seyfi Demirsoy battaniye temizliği, battaniye temizliği Seyfi Demirsoy, Seyfi Demirsoy yorgan yıkama, yorgan yıkama Seyfi Demirsoy, Seyfi Demirsoy yorgan temizliği, yorgan temizliği Seyfi Demirsoy, Seyfi Demirsoy da battaniye yıkama, Seyfi Demirsoy da battaniye temizliği, Seyfi Demirsoy da yorgan yıkama, Seyfi Demirsoy da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 272738Toplam Ziyaretçi:
  • 58Dün:
  • 14Bugün:
  • 1Şu anda online: