tepebaşı_hali_yikamatepebaşı_hali_yikama_servis

TEPEBAŞI HALI YIKAMA :

Tepebaşı   mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış   doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak   servis ağamıza   Tepebaşı halı yıkama servisini de ilave etmiş bulunmaktayız. Tepebaşı Halı   Yıkamayla birlikte Tepebaşı Koltuk Yıkama, Tepebaşı Yorgan Yıkama ve Tepebaşı   Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı zamanda vermekteyiz. Bütün bu   hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisi ve kalite   anlayışıyla  sunulmaktadır.

Halı Yıkma   Sürecimiz :

Aradığınız   andan itibaren ortalama bir saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında   servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı   teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti   kapsamındadır. Halılarınız merkez   ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra     etiketlenir ve aynı gün içerisinde fabrikamıza yollanılır. Fabrikada halılar   özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla   ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına   yoğun bir şekilde dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yikama işlemine   başlatılır. Her halı   en az üç değişik fırçalama yöntemiyle yaklaşık 15   dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan   halı bol suyla durulanır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi  gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar kontrol edilir eğer leke veya   yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkama işlemine alınır. İyi   ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve   servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar son kontrolden   geçtikten sonra parfümlenir, poşetlenir. Halıların bittiği müşterilerimize   bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim   ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama     3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha  ayrıntılı bilgi almak için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de   veya arama motorlarında daha kolay bulabilmeniz için:

Tepebaşı halı   yıkama, halı yıkama Tepebaşı, Tepebaşı de halı yıkama, halı yıkama Tepebaşı   de, TEPEBAŞI HALI YIKAMA, HALI   YIKAMA TEPEBAŞI, TEPEBAŞI DE HALI   YIKAMA, yazarak bulabilirsiniz.

  • 270930Toplam Ziyaretçi:
  • 69Dün:
  • 22Bugün:
  • 1Şu anda online: