beşikkaya_koltuk_yikama beşikkaya_koltuk_yikama_once beşikkaya_koltuk_yikama_sonra

BEŞİKKAYA KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Beşikkaya ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Beşikkaya Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Beşikkaya Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Beşikkaya koltuk yıkama, koltuk yıkama Beşikkaya, Beşikkaya koltuk temizliği, koltuk temizliği Beşikkaya, Beşikkaya da koltuk yıkama, koltuk yıkama Beşikkaya da, Beşikkaya da koltuk temizliği, koltuk temizliği Beşikkaya da, BEŞİKKAYA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BEŞİKKAYA, BEŞİKKAYADA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BEŞİKKAYADA, BEŞİKKAYADA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BEŞİKKAYA DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 274010Toplam Ziyaretçi:
  • 136Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: