ekin_koltuk_yikama ekin_koltuk_yikama_once ekin_koltuk_yikama_sonra

EKİN KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Ekin ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Ekin Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Ekin Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ekin koltuk yıkama, koltuk yıkama Ekin, Ekin koltuk temizliği, koltuk temizliği Ekin, Ekin da koltuk yıkama, koltuk yıkama Ekin da, Ekin da koltuk temizliği, koltuk temizliği Ekin da, EKİN KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA EKİN, EKİN KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ EKİN, EKİNDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA EKİNDA, EKİNDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ EKİN DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 238276Toplam Ziyaretçi:
  • 44Dün:
  • 23Bugün:
  • 0Şu anda online: