GÜVENTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Güventepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Güventepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güventepe, Güventepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güventepe de, GÜVENTEPE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜVENTEPE, GÜVENTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜVENTEPE DE, Güventepe battaniye yıkama, battaniye yıkama Güventepe, Güventepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Güventepe, Güventepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Güventepe, Güventepe de battaniye yıkama, Güventepe da battaniye temizliği, Güventepe de yorgan yıkama, Güventepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 274010Toplam Ziyaretçi:
  • 136Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: