pursaklar_koltuk_yikama pursaklar_koltuk_yikama_once pursaklar_koltuk_yikama_sonra

PURSAKLAR KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Pursaklar ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Pursaklar Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Pursaklar Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Pursaklar koltuk yıkama, koltuk yıkama Pursaklar, Pursaklar koltuk temizliği, koltuk temizliği Pursaklar, Pursaklar da koltuk yıkama, koltuk yıkama Pursaklar da, Pursaklar da koltuk temizliği, koltuk temizliği Pursaklar da, PURSAKLAR KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA PURSAKLAR, PURSAKLAR KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ PURSAKLAR, PURSAKLARDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA PURSAKLARDA, PURSAKLARDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ PURSAKLAR DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 270929Toplam Ziyaretçi:
  • 69Dün:
  • 21Bugün:
  • 1Şu anda online: