gazi_koltuk_yikama gazi_koltuk_yikama_once gazi_koltuk_yikama_sonra

GAZİ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Gazi ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Gazi Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Gazi Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Gazi koltuk yıkama, koltuk yıkama Gazi, Gazi koltuk temizliği, koltuk temizliği Gazi, Gazi da koltuk yıkama, koltuk yıkama Gazi da, Gazi da koltuk temizliği, koltuk temizliği Gazi da, GAZİ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA GAZİ, GAZİ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ GAZİ, GAZİDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA GAZİDA, GAZİDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ GAZİ DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 274010Toplam Ziyaretçi:
  • 136Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: