ziraat_sigorta_ankara  cigna_finans_sigorta_ankara  ray_sigorta_ankara  hdi_sigorta_ankara  sampo_sigorta_ankra  groupama_ankara
Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
abidinpaşa_hali_yikamaabidinpaşa_halı_yıkama_servisi ABİDİNPAŞA HALI YIKAMA :

Ankara Halı Yıkama olarak Abidinpaşa mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda servis ağamıza Abidinpaşa halı yıkama servisini   de eklemiş bulunmaktayız.  Abidinpaşa   Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Abidinpaşa Koltuk Yıkama, Abidinpaşa   Yorgan Yıkama ve Abidinpaşa Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı   vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya   Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir. Daha fazla   bilgi edinmek isteyen müşterilerimizin bizimle irtibata geçmesi yeterlidir.  

Halı Yıkma   İşlemlerimiz:

Bizi aradığınız gün içerisinde halılarınızı alıyoruz. Halılarınızı   aldığımız andan itibaren garanti kapsamındadır. Halılarınız önce   merkez ofisimize geldikten sonra bilgisayara fiş numarasıyla birlikte kayıt   edilir ve adet kontrolü yapılır. Her akşam merkez ofisimizde birikmiş   halılarımızı fabrikamıza yollanılır. Ertesi gün halılar özelliklerine göre   ayrılır ve yıkamaya alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel   antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama   makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama   makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma   makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı   kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise   tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan   halılar servisimizle yine merkez ofise gelir ve burada tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterimize yollanır. Bütün bu   işlemlerimiz yaklaşık hava şartlarına göre 3-5 işgünü sürmektedir.

Servislerimiz ücretsizdir! Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Google de daha kolay bulmak için:

Abidinpaşa halı yıkama, Abidinpaşa halı yıkama, halı yıkama Abidinpaşa, halı yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşade halı yıkama, halı yıkama Abidinpaşade, ABİDİNPAŞA HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞADE HALI YIKAMA, olarak bulabilirsiniz.

 

  • 270838Toplam Ziyaretçi:
  • 98Dün:
  • 51Bugün:
  • 0Şu anda online: