keçiören_koltuk_yikama keçiören_koltuk_yikama_once keçiören_koltuk_yikama_sonra 

 

 

KEÇİÖREN KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Keçiören ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Keçiören Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Keçiören Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Keçiören koltuk yıkama, koltuk yıkama Keçiören, Keçiören koltuk temizliği, koltuk temizliği Keçiören, Keçiören da koltuk yıkama, koltuk yıkama Keçiören da, Keçiören da koltuk temizliği, koltuk temizliği Keçiören da, KEÇİÖREN KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KEÇİÖREN, KEÇİÖREN KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KEÇİÖREN, KEÇİÖRENDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KEÇİÖRENDA, KEÇİÖRENDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KEÇİÖREN DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 270838Toplam Ziyaretçi:
  • 98Dün:
  • 51Bugün:
  • 0Şu anda online: