karapürçek_koltuk_yikama karapürçek_koltuk_yikama_once karapürçek_koltuk_yikama_sonra

KARAPÜRÇEK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Karapürçek ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Karapürçek Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Karapürçek Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Karapürçek koltuk yıkama, koltuk yıkama Karapürçek, Karapürçek koltuk temizliği, koltuk temizliği Karapürçek, Karapürçek da koltuk yıkama, koltuk yıkama Karapürçek da, Karapürçek da koltuk temizliği, koltuk temizliği Karapürçek da, KARAPÜRÇEK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KARAPÜRÇEK, KARAPÜRÇEK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KARAPÜRÇEK, KARAPÜRÇEKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KARAPÜRÇEKDA, KARAPÜRÇEKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KARAPÜRÇEK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 274013Toplam Ziyaretçi:
  • 37Dün:
  • 2Bugün:
  • 0Şu anda online: