çiçekli_koltuk_yikama çiçekli_koltuk_yikama_once çiçekli_koltuk_yikama_sonra

ÇİÇEKLİ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Çiçekli ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Çiçekli Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Çiçekli Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Çiçekli koltuk yıkama, koltuk yıkama Çiçekli, Çiçekli koltuk temizliği, koltuk temizliği Çiçekli, Çiçekli da koltuk yıkama, koltuk yıkama Çiçekli da, Çiçekli da koltuk temizliği, koltuk temizliği Çiçekli da, ÇİÇEKLİ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÇİÇEKLİ, ÇİÇEKLİ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÇİÇEKLİ, ÇİÇEKLİDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÇİÇEKLİDA, ÇİÇEKLİDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÇİÇEKLİ DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 254387Toplam Ziyaretçi:
  • 45Dün:
  • 77Bugün:
  • 0Şu anda online: