bahçelievler_hali_yikama

bahçelievler_halı_yikama_servisi

Bahçelievlker Halı Yıkama :

Bahçelievler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Halı Yıkama olarak servis ağamıza Bahçelievler halı yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bahçelievler Halı Yıkama fabrikasıyla birlikte Bahçelievler Koltuk Yıkama, Bahçelievler Yorgan Yıkama ve Bahçelievler Battaniye Yıkama hizmetlerinde aynı vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Halı Yıkma İşlemlerimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama bir saat içerisinde  adresinize servis araclarımız ulaşır ve makbuz karşılığı halılarınızı teslim alırız. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız merkez ofisimize gelir ve orada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra etiketlenir ve aynı günün sonunda fabrikamıza yollanılır. Ertesi mesai günü içerisinde halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel antibakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına bolca dökülür. Halı yıkama makinası yikama işlemine başlar. Her halı yaklaşık 5 dakika boyunca yıkama makinalarıyla yıkanır. Yıkama bittikten sonra yıkanan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halı kontrol edilir eğer leke veya yıkamadan kontrol elemanı memnun değil ise tekrar yıkatılır. İyi ise tamamen kuruması için askıya asılır. Kurumuş olan halılar toplanır ve servisimizle yine merkez ofise getirilir. Ofis de halılar tekrar kontrol edildikten sonra parfümlenip poşetlenir ve müşterilerimizden randevu alınıp halılarını servise çıkartılır. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama 3 ile 5 gün sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli… Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Bahçelievler halı yıkama, bahçelievler halı yıkama, halı yıkama Bahçelievler, halı yıkama bahçelievler, Bahçelievler de halı yıkama, halı yıkama Bahçelievler de, BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA, HALI YIKAMA BAHÇELİEVLER, BAHÇELİEVLER DE HALI YIKAMA, yazarak bulabilirsiniz.

  • 274012Toplam Ziyaretçi:
  • 37Dün:
  • 1Bugün:
  • 0Şu anda online: