yenimahalle_koltuk_yikama yenimahalle_koltuk_yikama_once yenimahalle_koltuk_yikama_sonra

YENİMAHALLE KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Yenimahalle ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Yenimahalle Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Yenimahalle Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Yenimahalle koltuk yıkama, koltuk yıkama Yenimahalle, Yenimahalle koltuk temizliği, koltuk temizliği Yenimahalle, Yenimahalle da koltuk yıkama, koltuk yıkama Yenimahalle da, Yenimahalle da koltuk temizliği, koltuk temizliği Yenimahalle da, YENİMAHALLE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA YENİMAHALLE, YENİMAHALLE KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ YENİMAHALLE, YENİMAHALLEDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA YENİMAHALLEDA, YENİMAHALLEDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ YENİMAHALLE DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 274011Toplam Ziyaretçi:
  • 37Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: