önder_koltuk_yikama önder_koltuk_yikama_once önder_koltuk_yikama_sonra

ÖNDER KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Önder ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Önder Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Önder Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Önder koltuk yıkama, koltuk yıkama Önder, Önder koltuk temizliği, koltuk temizliği Önder, Önder da koltuk yıkama, koltuk yıkama Önder da, Önder da koltuk temizliği, koltuk temizliği Önder da, ÖNDER KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÖNDER, ÖNDER KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÖNDER, ÖNDERDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÖNDERDA, ÖNDERDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÖNDER DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 272739Toplam Ziyaretçi:
  • 58Dün:
  • 15Bugün:
  • 0Şu anda online: